PROJE HAKKINDA

İstanbul’un en gözde lokasyonlarından Zeytinburnu Sahil’de çok özel bir proje. 1+1’den 5+1’e kadar farklı genişlikteki daire seçenekleriyle 7 ayrı bloktan oluşuyor. Cam duvarlı evleri, yemyeşil parkları, spor salonları, açık-kapalı yüzme havuzları ve SPA gibi sosyal alanları keyfinize keyif katıyor.

Yedi Mavi‘nin sıra dışı mimarisi sadece güzel değil, aynı zamanda çok da işlevsel. Projeyi oluşturan yedi blok arasındaki uzaklıklar yer yer 95 metreyi buluyor. Bu genişlik size sadece ferah bir görüş açısı sunmuyor, ötesinde projedeki evlerin neredeyse tamamında, her odada farklı açılarda deniz manzarası sunuyor.

PROJE AYRINTILARI

Dalgalar, gemiler, bulutlar hatta adalar tam evinizin karşısında ufka doğru uzanıyor. Hayat sunabileceği en büyük güzelliklerinden birini bu manzarayla size cömertçe sunuyor ve siz tüm bunları görmenizi engelleyen beton bir duvara bakıyorsunuz. Siz dört duvarın içinde olduktan sonra eviniz denizin tam karşısında olmuş, ne farkeder?

Bu yüzden biz evinizin dört duvarını betonla değil cam ile inşa ettik. Panaromik teraslarla da keyfinizi tamamladık. Bu güzelliğin tadını çıkarmak için bırakın deniz içeri girsin.

ULAŞIM

Marmaray: 200 m

Avrasya Tüneli: 7 km

E-5 Karayolu: 4,5 km

İDO Bakırköy Terminali: 2,5 km