Project 1453

HAKKIMIZDA

Avrupa’nın geleceği en parlak gayrimenkul pazarlarından biri olan Türkiye için emlak pazarlarında sıklıkla kullanılan “konum, konum, konum” deyişi ülke için oldukça uygun bir söylemdir. Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya’nın kesişim noktasındaki stratejik konumu ve 81 milyona yakın nüfusuyla Türkiye, güçlü inşaat sektörünü giderek büyüyen ticari ve sınai üretimiyle bir araya getirerek gayrimenkul geliştiricileri ve yatırımcıları için harika fırsatlar sunmaktadır. İşte bu fırsatları yakalayabilmeniz için Project 1453 olarak her zaman yanınızdayız.

2017 yılından beri yurt dışında ki yatırımcıların Türkiye’de ki gayrimenkul yatırımlarına öncülük ediyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca emlak arasından hayallerinizdeki evi bulmak için deneyim ve çaba gerekiyor. Sürdürülebilir yapısıyla mükemmelliği amaç edinen Project 1453 olarak alanında uzman kadrosuyla birlikte tüm bu süreç boyunca sizinle beraberiz.

Projelerin dünyaya açılan penceresi olma ilkesiyle yola çıkan, ve Türkiye’de ki gayrimenkul projelerin dünya’ya tanıtılması konusunda üstün çaba sarf eden Project 1453 ülkenin gayrimenkul yatırımcısı çekme konusunda da son derce başarılıdır.  Bu başarısını her geçen yıl artırarak devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Müşteri odaklı hizmet ilkesine bağlı kalarak, güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projelerini yerli ve yabancı müşterilerimizle buluşturmak ve müşterilerimizin beklentilerini mümkün olan en yüksek hizmet kalitesiyle karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

  • Yüksek hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve yenilikçi uygulamaları ile emlak sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • Sürdürülebilirlikİç ve dış paydaşlara yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı.
  • EtikFaaliyetlerin, etik ilkelere bağlı kalarak, şeffaf ve hesap verebilir şekilde icra edilmesi.
  • GüvenGerek müşterilerimiz gerekse çalışanlarımız ile karşılıklı güven, sevgi ve saygıya dayalı bir ilişki.
  • Yenilikçi OlmakHer daim yenilik, her daim mükemmeliyetçilik.